Over de musici

Elsa Kal,  zang
                  

   

 
Via Folk, Pop, Klassiek en nu Bossa Nova is Elsa steeds op zoek naar nieuwe muzikale impulsen. Aan de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten studeerde zij af, waar ze  klassieke  en lichte muziek heeft gestudeerd.
Zij heeft solistische medewerking  verleent in diverse ensembles met optredens onder meer in het Concertgebouw Amsterdam, De IJsbreker in Amsterdam, radio- en TV opnames onder andere voor de Concertzender en Het Zondagochtendconcert op radio 4 vanuit De Spiegelzaal in het Concertgebouw. Kijk en luister ook bij  
Een lang gekoesterde wens gaat  in vervulling met Tinta Bossa, met subtiele, levendige en ritmische muziek. Elsa zingt deze Latin muziek in het Braziliaans ! Kijk en luister bij Tinta Bossa Band 
     

Erik Uhlenbusch,    gitaar
 
                
Erik speelt vanaf zijn vijftiende jaar gitaar , nadat hij eerst een eigen gitaar had gebouwd. Hij heeft zijn muzikaliteit ontwikkeld door te spelen in verschillende bands, zowel in de Popmuziek als in de Jazz. Door het nemen van klassiek gitaarles heeft hij een breed repertoire opgebouwd. Hij heeft een enorme passie en talent voor muziek, met name ook voor Bossa Nova.
Sinds medio 2011 vormt hij samen met Elsa het kloppend hart van Tinta Bossa  en componeert ook voor dit ensemble :op de CD Caminho do coração staan drie eigen nummers : Rio, Caminho en Poesia.
               Afbeelding invoegen                                       

       Kenrick Gunther, percussie 
                     Kenrick Gunther is percussionist met Surinaamse roots. Hij heeft 30 jaar ervaring in lesgeven en spelen in ad hoc formaties op drums en percussie.    

Na zijn studie aan het Conservatorium in Rotterdam studeert hij met regelmaat in  Afrika, Cuba, Suriname en Amerika.

In 2010 studeerde hij af aan de HKU in Master in Education of Arts.

Naast zijn privé school geeft hij les aan een centrum voor de kunsten en de Harmonie.

Sinds kort geeft hij les aan het nieuw opgezette conservatorium in Paramaribo Suriname.


    

     
            


    Igor Vijzelman, contrabas
 
              
Igor Vijzelman begon rond zijn veertiende jaar met drums en volgde lessen
daarin op de muziekschool. Hij speelde vervolgens in allerlei lokale rock en
bluesbands in Arnhem en omgeving. In zijn twintiger jaren begon hij
de jazz en jazzrock te ontdekken en studeerde na verschillende omzwervingen
een paar jaar drums lichte muziek aan het conservatorium. Hij speelde in heel
veel verschillende jazzcombo's, waaronder twee jaar in Zweden.  Hij begon
met het geven van drumlessen. Pas in zijn eind dertiger jaren ontdekte
hij de contrabas en volgde lessen bij de Friese / Utrechte bassist Tjitze Vogel,
waar hij als drummer ook mee had gewerkt. Naast zijn werk als drumleraar
speelt hij in diverse combo's, in de richting van Jazz, Klezmer / Joodse muziek
en in de Gypsy / Zigeunerjazz groep Souvenirs.